У кошику немає товарів.

Спробувати

Переваги бездротового прасування

  • Портативність
  • Відсутність перекрученості кабелю
  • Легка вага
  • Безпечність використання

Портативність

При довжині 2 м, більшість шнурів для прасування змушують Вас постійно поглядати на вмонтовану розетку на стіні. Завдяки бездротовій прасці, Ви зможете прасувати, де б ви не хотіли. Під час прасування переглядайте свої улюблені телевізійні програми та насолоджуйтесь зручністю.

Відсутність перекрученості кабелю

Протягом багатьох років шнур може перекручуватись і утворювати вузли, роблячи його коротшим, і ускладнюючи користування праскою. Уникаєте потрапляння кабелю під ногу з прасувальною дошкою, або звисання його на стороні, і витрачаєте більше часу на закінчення прасування замість того, щоб поставити праску у правильне положення. А бездротва праска дозволяє прасувати саме так, як Ви цього бажаєте.

Легка вага

Цей аргумент може здатися не суттєвим, але позбавлення від зайвої ваги кабелю полегшує прасування. Легша праска – це зекономлена енергія для швидкого прасування.

Безпечність використання

Бездротове прасування позбавляє багатьох факторів ризику, які виникають під час роботи. Немає більше заплутаних кабелів або спотикання над ними, що збільшувало ризик отримання травми.