У кошику немає товарів.

Спробувати

Поради і підказки по догляду за обличчям (метод розпарювання)

Бажаєте подбати про красу своєї шкіри? Дізнайтесь як!

  1. Вмийте обличчя і змийте макіяж, а теплий пар відкриє пори. Тому дуже важливо, щоб шкіра була чистою. Не видаляйте верхнього ороговілого шару шкіри (див. Пілінг/ексфоліація) перед тим, як розпарити обличчя – це може збільшити ймовірність того, що обробка парою подразнить вашу шкіру.
  2. Підготуйте воду для миски, або для відпарювача. Для посилення ефекту, відчуттів від процедури – додайте деякі аромати або навіть пакетики трав’яного чаю. Це і стане приємною родзинкою в процедурі.
  3. Тримайте обличчя над парою близько 10 хвилин. Закрийте очі і дихайте глибоко, дозволяючи теплому парові пробудити ваше обличчя, і відкрити пори.
  4. Наступним кроком є використання маски для очищення пор, які тільки-но відкриваються. Глина або звичайна медова маска добре вплинуть на шкіру, і лишіть маску на обличчі близько 15 хвилин, перш ніж обережно змити її теплою водою. Якщо ви не бажаєте робити маску, просто вимийте обличчя свіжою водою після того, як ви закінчите розпарювання.
  5. Час знову закрити пори! Робіть це так, щоб після пропарювання обличчя – бруд не потрапив у ваші пори. Використання тоніка після пропарювання допоможе вашому обличчю бути в тонусі, залишатися свіжим і молодим – яблучний оцет утворює прекрасний натуральний тонік для обличчя. Спробуйте! Слід змочити ватяний тампон у суміші з однією столовою ложкою яблучного оцту, і двох склянок води. Наносити на чисту, і суху поверхню шкіри щоночі перед сном. Змивати не потрібно.
  6. Останнім кроком у процедурах по догляду за обличчям є застосування зволожуючого крему для того, щоб ваше обличчя було зволоженим. Запарювання може фактично висушити вашу шкіру, тому це важливий крок. Візьміть свій улюблений зволожуючий крем або спробуйте пом’якшувач шкіри, такий як кокосова олія,олія жожоба або арганова олія. Зверніть увагу на складники в оліях, щоб переконатися в їх природності, і відсутності жорстких хімічних домішок.