Rovus  nano Технологія

Відчуйте ефективність глибокого очищення

Підривна інновація Rovus Nano – це наступний крок еволюції в світі очищення

Вона гарантує ефективність глибокого очищення з прекрасними результатами

Передова технологія, що задіює силу природи

 

За допомогою технології Rovus Nano створюється безперервний потужний паровий потік. Висока температура та тиск призводять до інтенсивного зіткнення молекул води, завдяки чому виділяється суха пара з наночастинками та якісні негативні іони.

 
 

Негативні іони вивільняються під час розбризкування води. Іони, які ще відомі як "вітаміни повітря", являються потужним інструментом в боротьбі з вірусами та знищують їх без будь-яких хімікатів.

 
 

Технологія Rovus Nano забезпечує отримання негативних іонів тільки найвищої якості! Вони видаляють неактивні мікроби і алергени з Вашої оселі 100% безпечним, здоровим та екологічно способом.

 
 

Нанопара – це нова концепція потужного та ефективного очищення

 

Частинки пари Rovus Nano є мікроскопічними, тому вони легко проникають до найглибших мікрорівней поверхні. Завдяки чому вони ефективно знищують бактерії навіть у таких місцях, куди частинки звичайної пари не можуть дістатися.

 
 
НАНОПАРА
ЗВИЧАЙНА ПАРА

Він настільки безпечний, що Ви можете використовувати його на будь-якій поверхні

 

Удосконалена нанотехнологія створює дійсно суху пару, що не руйнує Ваші поверхні та не надмірно зволожує їх. Завдяки чому вони швидко висихають, що робить Пароочисник ідеальним пристроєм для очищення навіть найчутливіших поверхонь.

 
 

Захистіть свою домівку та очистіть ії від мікробів

 

Незважаючи на свою делікатність, Пароочисник ефективно усуває неприємні запахи та знищує 99,9% бактерій! Він навіть видаляє такі небезпечні бактерії, як Escherichia coli, Salmonella aertrycke і Candida albicans. Це означає, що Ви можете досягти повноцінної дезінфекції будинку, що робить його безпечнішим для Вас і Вашої родини.

 
 

Готовий до використання за лічені секунди

 

Безперервний потік нанопари за технологією Rovus Nano виділяється майже миттєво. Це заощадить Ваш час та зробить процес прибирання простішим та ефективнішим.

 
 

Готовий до використання за лічені секунди

 
 • Технологія

  Безперервний потік нанопари за технологією Rovus Nano виділяється майже миттєво. Це заощадить Ваш час та зробить процес прибирання простішим та ефективнішим

 • Ефективність

  Модернізуйте своє життя з технологією Rovus Nanо

 • Безпека

  Настільки безпечний, що Ви можете використовувати його на будь-яких поверхнях

 • Гігієна

  Ефективно усуває неприємні запахи і знищує 99,9% бактерій

 • Швидкість

  Готовий до використання за лічені секунди

Готові випробувати на власному досвіді передові нанотехнології з Пароочисником Rovus Nano?

 

Пароочисник для підлоги Rovus Nano

Купуйте зараз