• Пароочисник для підлоги Nano

  ID: 110012911| SKU: 110012911

  4,8/5 (10)

  Дезінфікуйте та очищуйте будь-яку поверхню в оселі за допомогою передової нанотехнології! Пароочисник для підлоги Rovus Nano створює потужну пару високого тиску з наночастинками та якісними негативними іонами, що до 10 разів ефективніше проникають на поверхню. Дезінфікуюча сила пари ефективно видаляє 99,9% бактерій, мікробів та вірусів стовідсотково безпечним та екологічно нешкідливим способом.

  Зателефонуйте нам (044) 594-99-34

  Звичайна ціна: 2 599,00 ΓPΗ


  Спеціальна ціна: 1 949,30 ΓPΗ

  Купити!

Rovus  nano Технологія

Відчуйте ефективність глибокого очищення

Підривна інновація Rovus Nano – це наступний крок еволюції в світі очищення

Вона гарантує ефективність глибокого очищення з прекрасними результатами

Передова технологія, що задіює силу природи

 

За допомогою технології Rovus Nano створюється безперервний потужний паровий потік. Висока температура та тиск призводять до інтенсивного зіткнення молекул води, завдяки чому виділяється суха пара з наночастинками та якісні негативні іони.

 
 

Негативні іони вивільняються під час розбризкування води. Іони, які ще відомі як "вітаміни повітря", являються потужним інструментом в боротьбі з вірусами та знищують їх без будь-яких хімікатів.

 
 

Технологія Rovus Nano забезпечує отримання негативних іонів тільки найвищої якості! Вони видаляють неактивні мікроби і алергени з Вашої оселі 100% безпечним, здоровим та екологічно способом.

 
 

Нанопара – це нова концепція потужного та ефективного очищення

 

Частинки пари Rovus Nano є мікроскопічними, тому вони легко проникають до найглибших мікрорівней поверхні. Завдяки чому вони ефективно знищують бактерії навіть у таких місцях, куди частинки звичайної пари не можуть дістатися.

 
 
НАНОПАРА
ЗВИЧАЙНА ПАРА

Він настільки безпечний, що Ви можете використовувати його на будь-якій поверхні

 

Удосконалена нанотехнологія створює дійсно суху пару, що не руйнує Ваші поверхні та не надмірно зволожує їх. Завдяки чому вони швидко висихають, що робить Пароочисник ідеальним пристроєм для очищення навіть найчутливіших поверхонь.

 
 

Захистіть свою домівку та очистіть ії від мікробів

 

Незважаючи на свою делікатність, Пароочисник ефективно усуває неприємні запахи та знищує 99,9% бактерій, мікробів та вірусів! Він навіть видаляє такі небезпечні бактерії, як Escherichia coli, Salmonella aertrycke і Candida albicans. Це означає, що Ви можете досягти повноцінної дезінфекції будинку, що робить його безпечнішим для Вас і Вашої родини.

 
 

Готовий до використання за лічені секунди

 

Безперервний потік нанопари за технологією Rovus Nano виділяється майже миттєво. Це заощадить Ваш час та зробить процес прибирання простішим та ефективнішим.

 
 

Готовий до використання за лічені секунди

 
 • Технологія

  Безперервний потік нанопари за технологією Rovus Nano виділяється майже миттєво. Це заощадить Ваш час та зробить процес прибирання простішим та ефективнішим

 • Ефективність

  Модернізуйте своє життя з технологією Rovus Nanо

 • Безпека

  Настільки безпечний, що Ви можете використовувати його на будь-яких поверхнях

 • Гігієна

  Ефективно усуває неприємні запахи і знищує 99,9% бактерій та вірусів

 • Швидкість

  Готовий до використання за лічені секунди

 • Термін повернення товару: 14 днів

  Якщо з якихось причин Ви незадоволені покупкою, Ви можете повернути нам товар протягом 14 днів, а ми повернемо Вам гроші!

 • Оберіть найбільш зручний та вигідний для себе спосіб оплати замовлення

  На Ваш вибір: оплата під час отримання, розстрочка або стандартний кредит

 • Ми відповімо на всі Ваші питання за номером:

  0-800-505-202 (консультація з 9:00 до 19:00)

 • Ви можете придбати

  Пароочисник для підлоги Rovus Nano

  у наших магазинах за адресою:
 • 100% безпечна покупка

  При покупці на нашому сайті Ви можете бути впевнені, що Ваші дані в безпеці та захищені від неправомірного використання.

Наші покупці із задоволенням діляться своїми відгуками:

 •          

  Рекомендую всім

  Думаю, що я знайшов найкращий пароочисник для своєї оселі. Він виробляє колосальну кількість пари і нам подобається його простота у керванні та маневреність. Крім того, насадка для килиму робить процес очищення просто чудовим.

  Олег
 •          

  Ніяких хімікатів

  Все, що я можу сказати - це ВАУ !! Мої підлоги ще ніколи не були такими чистими. Спочатку я боявся користуватися цим пароочисником, тому що у мене паркет, але він дійсно приголомшливий, все моментально було сухим. І з ним немає необхідності використовувати чистячі засоби.

  Михайло
 •          

  Мені більше не потрібна швабра

  Rovus Nano - це мій перший пароочисник, подарунок від онуків, тож мені нема з чим його порівняти, але можу сказати, що після його використання підлога висихає дуже швидко і можна побачити, як вона сяє. Використовувати цей пристрій набагато простіше, ніж звичайну швабру.

  Валентина Іванівна
 •          

  Крутий пристрій

  Пароочисник дуже легкий, він дуже добре очищує поверхні та швидко нагрівається. Тепер прибирання мене радує!

  Олена

Готові випробувати на власному досвіді передові нанотехнології з Пароочисником Rovus Nano?

 

Пароочисник для підлоги Rovus Nano

Замовляйте!