Лінійка Rovus Nano

Захищає кожну ділянку вашого дому

Nano Line Product

Насолоджуйтесь ефективним глибоким очищенням на нано рівні

 

Інноваційна лінійка Rovus Nano - це наступний крок в еволюції очищення. Ефективні, екологічні та економні засоби створять кращий, чистіший та безпечніший дім для вас та вашої родини.

 
 
  • Усуває до 99,9% бактерій та вірусів

  • Екологічно чисті

  • Економні

 
 

Чотири системи, ефективна технологія та найкраща сила очищення - лінійка Rovus nano дозволяє нам забезпечити більш здорове, безпечне та приємне середовище.

 
Nano пара

Наночастинки невидимі для вашого ока, але можуть завдати шкоди. Удосконалена технологія нанопару, що використовує силу природи, вбиває 99,95% бактерій та мікробів. Завдяки своєму нанорозміру, нанотехнологія Rovus легко випаровує частинки, проникаючи глибоко в нано-рівень матеріалу. Він усуває бактерії на рівні, якого нормальні частинки пари не можуть досягти.

Технологія Nano пари

Nano пара

 
 
Фільтрація HEPA H13

Прихована небезпека повітря, що оточує ваш будинок, вимагає повністю ефективного рішення на 360 °. Високоякісний HEPA 13, який забезпечує ефективність 99,95% і захоплює навіть найдрібніші наночастинки, тоді як додаткове антибактеріальне лікування усуває невидимі загрози та робить ваш дім безпечнішим.

Захистіть свій будинок

Фільтрація HEPA H13

 
 
 
Іонізація

Пил, бактерії, пилок, дим та інші алергени - це частинки , які ви знайдете у своєму домі. Створення негативних іонів та виведення позитивних іонів з циркуляції створює більш безпечне середовище. Лінійка Rovus Nano виробляє негативні іони найвищої якості. Вони витягують водень з білкової оболонки вірусу і, таким чином, легко усувають їх без використання хімічних речовин. Видалення мікробів та алергенів на 100% в безпечніший, здоровіший та екологічно чистий спосіб.

Створіть безпечніше середовище

Ionization

 
 
УФ-світло

Наночастинки є скрізь, у повітрі, яким ми дихаємо, на наших поверхнях і навіть у наших ліжках. Ультрафіолетове світло вбиває 99,9% мікроорганізмів при контакті, усуваючи невидимі небезпеки у вашому домі. Створіть безпечний дім без вірусів та бактерій для добробуту вашої родини.

Спіть без турбот

УФ-світло

 
 
 

Готові випробувати всі переваги продуктів ефективної лінійнки Rovus Nano?