ВБИВАЄ ВІРУСИ, ГРИБКИ ТА БАКТЕРІЇ

Звільніть особистий простір від бактерій, вірусів, неприємних запахів і шкідливих речовин

Зберігайте повітря навколо себе чистим і вільним від шкідливого пилу, алергенів, забруднюючих речовин і інших подразників за допомогою персонального очищувача повітря Rovus. Завдяки технології UV-C повітря у вашому домі очиститься швидким, ефективним і безпечним способом.

 • ОЧИЩУЄ ПОВІТРЯ

 • ВБИВАЄ ПОНАД 95% БАКТЕРІЙ

 • УСУВАЄ НЕПРИЄМНІ ЗАПАХИ

ЗАХИСТИТЬ СЕБЕ ТА РІДНИХ ВІД ВІРУСІВ

Персональний очищувач повітря Rovus запобігає розповсюдженню вірусів у вашій сім’ї. Це незамінний прилад, коли йдеться про турботу про здоров’я найвразливіших членів родини – дітей та літніх людей.

Даний очищувач зупиняє поширення бактерій, вірусів і грибків, гарантуючи свіжу та здорову атмосферу у будь-якому приміщенні та у будь-яку пору року!

Просто включіть прилад у розетку та насолоджуйтесь чистим і свіжим повітрям

Цей компактний персональний очищувач повітря дуже простий та зручний у використанні. Він швидко очищає повітря від мікроскопічних часток, які викликають роздратування та проблеми зі здоров'ям.

Переносна конструкція та можливість включити пристрій в розетку означає, що ви можете підключити його до мережі через розетку в стіні або розташувати на столі або на іншій поверхні – у будь-якій частині вашої оселі, де потрібно чисте та свіже повітря.

  Free delivery

ПЕРСОНАЛЬНИЙ ОЧИЩУВАЧ ПОВІТРЯ ROVUS

Захистіть себе та рідних від вірусів, бактерій та алергенів і насолоджуйтесь чистішим повітрям у вашому особистому просторі!

КУПУЙТЕ БІЛЬШЕ – ЕКОНОМТЕ БІЛЬШЕ!

 •  
  1 очищувач
  899,10 грн
 • Хіт продажу
  2 очищувачі
  1798,20 грн 1618,38 грн
  ВИ ЗАОЩАДЖУЄТЕ 179,82 грн
 •  
  3 очищувачі
  2697,30 грн грн 2292,75 грн
  ВИ ЗАОЩАДЖУЄТЕ 404,55 грн
899,10 грн
Pre-comandă acum Купити
Кількість товару обмежена!

Технологія UV-C запобігає поширенню бактерій

Що робить персональний очищувач повітря Rovus таким особливим, так це технологія UV-C, яка є дуже ефективною для знищення мікроорганізмів, таких як бактерії та віруси. Змінюючи їх генетичну структуру, вона робить їх стерильними, тож вони стають нездатними для розмноження і помирають, не заражаючи навколишнє середовище. Це допоможе природнім шляхом очистити повітря від небажаних забруднювачів і неприємних запахів без використання будь-яких хімічних засобів.

 

Забруднення повітря в приміщенні більш поширене, ніж ви думаєте

Якщо не очищувати повітря в оселі або в інших закритих приміщеннях, то воно з часом може набути неприємного та затхлого запаху. Пил, дим, бактерії, віруси, грибки та інші шкідливі забруднюючі речовини можуть викликати проблеми зі здоров'ям або посилити вже існуючі. Захистіть себе та свою родину від вірусів, бактерій, алергенів та насолоджуйтесь чистішим повітрям в особистому просторі завдяки персональному очищувачу повітря Rovus.

Використовуйте цей очищувач де завгодно!

Персональний очищувач повітря Rovus ідеально підходить для використання в невеликих приміщеннях, таких як кухня, ванна кімната та домашній офіс. Цей пристрій допоможе вам позбутися неприємних запахів під час приготування їжі, тютюнового диму, а також запахів домашніх тварин. Зберігайте очищувач в спальні, щоб забезпечити вдихання чистого повітря під час сну та бадьоре пробудження і готовність до нового дня.

Світлодіодний нічник очищувача створює заспокійливе сяйво, завдяки якому очищувач можна встановлювати також в дитячих кімнатах. Компактний розмір персонального очищувача повітря Rovus дозволить вам брати його з собою в поїздки або в офіс, щоб ви завжди могли дихати чистим і свіжим повітрям.

ВДОМА

НА РОБОТІ

ПІД ЧАС ПОДОРОЖІ

ДИТЯЧА КІМНАТА

У МІСЦЯХ ДЛЯ КУРЦІВ

У МІСЦЯХ ДЛЯ ДОМАШНІХ ТВАРИН

ПЕРСОНАЛЬНИЙ ОЧИЩУВАЧ ПОВІТРЯ ROVUS

Захистіть себе та своїх близьких від вірусів, бактерій та алергенів і насолоджуйтесь чистішим повітрям у вашому особистому просторі!

КУПУЙТЕ БІЛЬШЕ – ЕКОНОМТЕ БІЛЬШЕ!

 •  
  1 очищувач
  899,10 грн
 • Хіт продажу
  2 очищувачі
  1798,20 грн 1618,38 грн
  ВИ ЗАОЩАДЖУЄТЕ 179,82 грн
 •  
  3 очищувачі
  2697,30 грн 2292,75 грн
  ВИ ЗАОЩАДЖУЄТЕ 404,55 грн
899,10 грн
Pre-comandă acum КУПИТИ
Кількість товару обмежена!

Наука вірить в технологію UV-C

 • УФ-промені – це найефективніший дезінфекційний засіб для знищення коронавірусу

  Ультрафіолетові промені використовуються в лікарнях, в карантинних кімнатах та ізоляторах, де спостерігається епіцентр спалахів коронавірусу, оскільки УФ-промені можуть знищити стійкі до ліків мікроби без використання токсичних хімічних речовин

  Джерело: TBS news
  https://tbsnews.net/panorama/uv-rays-most-effective-sanitising-tool-zapping-coronavirus-62761
 • Ми провели дослідження. Ми знаємо, що це працює

  У минулому ми стикалися з проблемами з впровадженням цієї високоефективної та дуже безпечної технології (ультрафіолетове випромінювання – прим.) для лікування повітряно-крапельних інфекцій ”, – сказав д-р Едвард А. Нарделл, професор кафедри здоров’я та соціальної медицини в Гарвардській медичній школі."Ми провели дослідження. Ми знаємо, що ця технологія працює. Сонячне світло дезінфікує, а ультрафіолетова частина його спектра є особливо ефективною для знищення патогенних мікроорганізмів.

  Джерело: The New York times
  https://www.nytimes.com/2020/05/07/science/ultraviolet-light-coronavirus.html
 • ТЕХНОЛОГІЯ UV-C БЕЗПЕЧНА ДЛЯ ЛЮДЕЙ, АЛЕ ШКІДЛИВА ДЛЯ БАКТЕРІЙ ТА ВІРУСІВ

  Дослідницька група виявила, що безперервні низькі дози світла далекого ультрафіолету C можуть вбивати віруси грипу, не завдаючи шкоди тканинам людини. Безперервне світло з дуже низькою дозою та далеким ультрафіолетом C в приміщеннях громадського користування є багатообіцяючим, безпечним і недорогим засобом для зниження розповсюдження мікробної природи.

  Джерело: Genetic Engineering & Biotechnology News
  https://www.genengnews.com/topics/translational-medicine/uv-light-that-is-safe-for-humans-but-bad-for-bacteria-and-viruses/

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:

 • A ІНДИКАТОР ЖИВЛЕННЯ
 • B КНОПКА УВІМКНЕННЯ/ВИМКНЕННЯ
 • C ОТВІР ДЛЯ ВІДВЕДЕННЯ ПОВІТРЯ
 • D ШТЕКЕР
 • E ОТВІР ДЛЯ НАДХОДЖЕННЯ ПОВІТРЯ
 • F КРИШКА ВІДСІКУ ДЛЯ ЛАМПИ
 • G ВІДСІК ДЛЯ ЛАМПИ
 • НАПРУГА: 90-240 В
 • ПОТУЖНІСТЬ: < 3 Вт
 • РІВЕНЬ ШУМУ: < 30 Дб
 • ЧАСТОТА: 50-60 Гц
Персональний очищувач повітря

ID: 110063796| SKU: 110063796

4,89/5 (9)

Зберігайте повітря навколо себе чистим і без шкідливого пилу, алергенів, забруднюючих речовин та інших подразників за допомогою персонального очищувача повітря Rovus. Завдяки технології UV-C повітря у вашому домі очиститься швидким, ефективним і безпечним способом. Даний очищувач навіть зупиняє поширення бактерій, вірусів і грибків, гарантуючи свіжу та здорову атмосферу у будь-якому приміщенні.
Наявність: 7
Зателефонуйте нам (044) 594-99-34
999,00 ΓPΗ