У кошику немає товарів.

Спробувати

Історія Rovus

Історія Rovus

Історія бренду починається з 2005 року, коли компанія Studio Moderna виявила маркетинговий потенціал категорії засобів для прибирання. Це призвело до появи ідеї розвитку нового бренду ROVUS, який поступово почав свій шлях до ринку.

Перший продукт, який ми розробили і впровадили, був одним з найуспішніших товарів у вказаній категорії – пилосос ROVUS AQUA POWER. Цей типовий продукт DRTV зустрів відмінну реакцію серед наших клієнтів завдяки своєму призначенню – забезпечити на 99% більш чисте і свіже повітря в наших оселях. Його популярність була дуже виправданою, оскільки в цей час він був одним з найсучасніших пилососів, оснащеним системою фільтрації води та модернізованим декількома різними звичайними і одним HEPA фільтром. Поряд з вдосконаленням технології, продукт був модернізований ще двічі до 2013 року та за цей час спромігся завоювати серця багатьох покупців, які цінують переваги чистої оселі.

Успіх бренду Rovus повністю підтверджується тим, що ми продали більше 350 000 одиниць різної категорії товару в Україні. Позитивні відгуки, які ми отримали від наших покупців, вказували на нові бізнес-можливості для подальшого розвитку. Ми прагнули задовольнити потреби наших споживачів, адже вони очікували і бажали придбати інноваційні, ефективні та унікальні товари, які зробили б прибирання простішим, ефективнішим і, перш за все, скоротили б час прибирання вдвічі.
З виходом в 2008 році новинки, портативної парової праски (GARMENT STEAMER), відбувся прорив у нову галузь та при цьому повністю новий тренд – вертикальне парове прасування.

Нашу прогресивність виправдали наступні покоління продуктів Rovus – роботи-пилососи SMART POWER, які представляли на ринку більш доступну версію пилососів такого типу.
Подальше розширення з точки зору визнання бренду стало можливим у 2014 році зі створенням колекції BLUEPOWER G1. Вся колекція складалася з високоінноваційних продуктів – від мультициклонних, робо/електро/ручних пилососів до пароочисників і унікального пристрою для очищення вікон.

Rovus сьогодні і в майбутньому

Розвиток бренду та розширення асортименту продуктів, що пропонуються на ринку, були надзвичайно добре сприйняті клієнтами, що сприяло подальшому розвитку, і ми можемо з гордістю оголосити про запуск понад 50 продуктів з різних категорій щороку.

Таким чином, на основі позитивних відгуків та відгуків наших клієнтів, ми модернізували та вдосконалили нашу колекцію BLUEPOWER G2, розширили пропозицію різних пристроїв з колекції GOLD для чищення парою та догляду за одягом. Також ми презентуємо декілька інноваційних продуктів з нашого постійного асортименту: багатофункціональних помічників для прибирання, інструментів домашнього майстра, а також різноманітних продуктів для вдосконалення домашньої атмосфери та багатьох інших.

В майбутньому Rovus прагне запропонувати ще більше продуктів з існуючих категорій для прибирання, догляду за одягом та домашнього затишку. Ми маємо намір здійснити прорив навіть в інших галузях, таких як особиста гігієна та багатьох інших, щоб повністю задовольнити потреби споживачів.
Протягом усіх цих років Rovus досі ніколи не забував про свою початкову мету і допомагає вам спростити повсякденні клопоти. ROVUS – ПОЛЕГШІТЬ СВОЄ ЖИТТЯ!

2005

Створення ROVUS

2006

Розробка і впровадження першого продукту – пилосос ROVUS AQUA POWER

2008

Запуск портативної парової праски Rovus приносить новий ринковий тренд – вертикальне прасування

2014

Нова колекція BLUEPOWER G1

2016

Запуск бестселера: Rovus SprayMop

2017

Запуск бестселера: Handy Heater

2018

Запуск бестселера: Rovus Arctic Cooler

2019

Майбутнє обіцяє розвиток комплексного підходу до потреб наших клієнтів за допомогою різноманітної продукції